Edycja Światowego Turnieju Zula Europe Pro League - Dzień 8

Cześć wszystkim,

Klikając w ten link możecie sprawdzić kalendarz ligi.

Mecze, które odbędą się dzisiaj - rozpoczną się o godz. 18:00 (CET).

Mecze rozgrywane będą na serwerze eSports Arena.

WAŻNE: Pliki MOSS oraz zrzuty ekranu z końcowym rezultatem powinny zostać załadowane tutaj. Jeżeli drużyna przeciwna się nie zjawi, będziecie musieli poczekać na GM, aż ten przyzna zwycięstwo walkowerem. Następnie musicie załadować zrzut ekranu, na którym GM zatwierdza wygraną.

WAŻNE: Pliki MOSS będą mogły być załadowane po wszystkich meczach. Musicie uruchomić MOSS, zatrzymać go po meczu i zrestartować go na następny mecz - procedurę powtarzacie sukcesywnie. Pozwoli to nam zaoszczędzić dużo czasu.

WAŻNE: W każdy wtorek i środę od godz. 18:00 (CET) odbędzie się kilka meczy ligowych (co zostanie wyszczególnione w kalendarzu).

WAŻNE: Mecze w lidze toczyć będą się na zasadzie Najlepszy z 1, a warunkiem zwycięstwa "Wygraj 5 Rund". Czas trwania rundy wynosił będzie 2 minuty 15 sekund. W przypadku remisu odbędzie się automatyczna dogrywka.

WAŻNE: Na każdy zespół przypadać może tylko jeden snajper. Możliwe będzie podniesienie broni martwego snajpera (sojuszniczego albo z drużyny przeciwnika).

WAŻNE: Zapoznajcie się z instrukcją ładowania plików MOSS oraz zrzutów ekranu z końcowym wynikiem.

WAŻNE: Pamiętaj żeby być na serwerze z odpowiednim zapasem czasu na stworzenie sal.

Zalecamy przeczytanie zasad, żeby liga przebiegała sprawnie i bez zakłóceń.